Profil společnosti

Do povědomí internetové veřejnosti se HumboldTec zapsal projektem Jabbim. Jedná se o zdarma poskytovanou službu rychlého doručování zpráv (Instant Messaging - IM). Popularita služby je způsobena otevřeností použitého protokolu Jabber. Tato otevřenost a standardizace dává uživatelům svobodu ve volbě serveru i klienta. To spolu s vysokou stabilitou serverů Jabbim a rozsahem poskytovaných služeb vytváří ideální řešení na poli IM. HumboldTec definuje stabilitu a silné zázemí, komunita vývojářů definuje aktivní vývoj a rychlou odezvu na přání uživatelů. Právě pro tyto vlastnosti je Jabbim nejoblíbenější Jabber server v České republice. Mezi země s významným podílem uživatelů patří Slovensko, Polsko, Maďarsko a Rusko. Součástí služby je open source klient Jabbim, který je vyvíjen na komunitním základě pod licencí GPL. Smyslem Jabbim klienta je přiblížit běžnému uživateli rozsáhlé množství služeb na Jabbim serveru, a to bez složitého nastavování.

Vedoucí postavení na poli Jabber technologie nám dává možnost nabízet bezkonkureční služby v oblasti dedikovaných a virtuálních Jabber serverů pro firemní klientelu.

Jako službu na klíč nabízíme tvorbu webových prezentací spolu s webhostingem, který vyniká špičkovou dostupností. Pro vaše weby zajistíme SEO a ekonomicky efektivní reklamu.

Jsme dodavatel HW a SW pro plzeňský region. Nabízíme komplexní balíček služeb, zahrnující dodávku spotřebního materiálu, návrh, realizace a správu lokálních sítí.

Na zakázku navrhujeme elektronické systémy včetně firmware. Tato služba zahrnuje návrh schématu a plošného spoje, výrobu plošného spoje a jeho osazení, vývoj SW pro programovatelné součástky a procesory, oživení, návrh mechanického uspořádání a kompletaci zařízení, tvorbu dokumentace.

Vytváříme zakázkový SW pro servery a desktopy s OS Windows a Linux.

icons

icons

icons